Mistrzostwa Łodzi w Piłce Siatkowej - Licealiada

Zapraszamy na losowanie grup eliminacyjnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych, które odbędzie się 8 stycznia w siedzibie MSZS, ul. Struga 6 o godzinie:

dziewczęta - 14:00
chłopcy - 14:30
Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

W dniach 7 - 8 grudnia został rozegrany turniej finałowy w piłkę ręczną. Pierwszego dnia w Piotrkowie Trybunalskim o miano najlepszych "szczypiornistów" walczyli panowie. W zawodach wzięło udział sześć najlepszych zespołów: ZSP 4 Łowicz, I LO Tomaszów Mazowiecki, IV LO Piotrków Trybunalski, ZSP 10 Łódź, SMS LO Aleksandrów Łódzki, ZSP 3 Wieluń.

5-6. Szkoła Mistrzostwa Sportowego LO w Aleksandrowie Łódzkim

Dzień później do walki stanęły dzieczęta. W zawodach wzięły udział zespoły: LO im B. Prusa Skierniewie, I LO Zgierz, ZSP 2 Piotrków Trybunalski, ZSO 5 Łódź, I LO Tomaszów Mazowiecki, ZSO Łask.

Mistrzostwa Łodzi w Szachach - ID, IMS, Licealiada

W dniu 1 grudnia zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Szachcach w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

Licealiada:
1. Zespół Szkół Geodezyjno - Technicznych (I)
2. XXVI Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Geodezyjno - Technicznych (II)
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Licealiada

W dniu 28 listopada na ChKS został rozgrany turniej finałowy w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięły udział zespoły: XLIII LO, XXIV LO, XXVI LO,
XXXII LO.

1. XLII Liceum Ogólnokształcące
2. XXXII Liceum Ogólnokształcące
3. XXIV Liceum Ogólnokształcące
4. XXVI Liceum Ogólnolształcące
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Chłopców - Licealiada

W dniach 24 i 27 listopada na hali "Anilany" został rozegrany turniej finałowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady. W zawodach wzięły udział zespoły: ZSP 10, XLIII LO, ZSP 9, ZSP 3, XXXI LO.

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10
2. XLIII Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9
5. XXXI Liceum Ogólnokształcące
Drużynowe Mistrzostwa Łodzi w Badmintonie - Licealiada

W dniu 16 listopada został rozegrany turniej finałowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady 2017/2018

3. Zespół Przemysłu Spożywczego

Mistrzowie Łodzi będą reprezentować nasze miasto na zawodach wojewódzkich, któe odbędą się 27 listopada w IX Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi.

Zawody zostaną rozegrane w dniach 24 i 27 listopada na obiektach Anilany. W finale wystąpią:
ZSP 10, XLIII LO, ZSP 9, ZSP 3, XXXI LO.

Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

Zawody w kategorii chłopców zostaną rozegrane w dniach 24 i 27 listopada na obiektach Anilany. W finale wystąpią: ZSP 10, XLIII LO, ZSP 9, ZSP 3, XXXI LO.

Dziewczęta o miano najlepszego zespołu w Łodzi zmierzą się 28 listopada na obiektach ChKS. W turnieju wezmą udział: XLIII LO, XXIV LO, XXVI LO, XXXII LO.

Mistrzostwa Łodzi w Szachach

Zawody zostaną rozegrane 1 grudnia w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym, ul. Klaretyńska 9.

Sztafetowe Biegi Przelajowe

W dniu 12 padziernika zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Tradycyjnie jako pierwsi na rasy ruszyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych a jako ostatni uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych.

3. Szkoła Podstawowa nr 149

Po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej uzyskały awans na Mistrzostwa Wojewódzkie, któe odbędą się 25 października w Poddębicach.

Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych - Licealiada

W dniu 4 października odbyła się Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych. Na starcie stanęło 17 zespołów dziewcząt i 19 chłopców.

Klasyfacja generalna dziewcząt:
1. Liceum Ogólnokształcące nr I (1161 pkt.)
2. Liceum Ogólnokształcące nr XXXI (1146 pkt.)
3. Liceum Ogólnokształcące nr XXVI (1027 pkt)

Klasyfikacja generalna chłopców:
1. Zespół Szkół Ogólnookształcących nr 5, XLIII LO (1177 pkt.)
2. Liceum Ogólnokształcące nr III (1072 pkt.)
3. Liceum Ogólnokształcące nr XXXI (1030 pkt.)

Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zawody odbędą się 12 października 2017 w Lesie Łagiewnickim (biuro zawodów SP 61). W pierwszym biegu na dystansie 8 x 1200 m zmierzą się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (9:30). Jako ostatnie wyruszą na trasę zespoły rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci, o godzinie 15:00.

Liga lekkoatletyczna - Licealiada - Z M I A N A T E R M I N U  04.102017

W dniu 3 października na stadionie AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26 zotaną rozegrane Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze LA. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 10:00. Zgłoszenia do imprezy należy dokonać do dnia 28.09.2017 (13:00)

Licealiada - losowanie grup eliminacyjnych

W dniu 15.09.2017 roku przeprowadzono losowanie grup eliminacyjnych oraz ustalono zasady przeprowadzenia rozgrywek piłki ręcznej dziewcząt i chłopców oraz piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Mistrzostw Łodzi – Licealiada