Aktualności - MSZS

Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności

Licealidada
Nasi sponsorzy
    • czwartek 18.05.2017
Mistrzostwa Łodzi w Siatkówce Plażowej - Licealiada

Zawody zostaną rozegrane w dniach 12 - 13 czerwca na obiektach Szkoły Podstawowej nr 205, ul. Dąbrówki 1

    • niedziela 23.04.2017
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Nożnej Chłopców - Licealiada

W dniu 20 kwietnia br. na boisku „Orlik” przy XXVI Liceum Ogólnokształcącym
ul. Wileńska 22 A odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXVI LO, XXXIII LO, CKZiU oraz SMS LO M. Gortata.

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół XXXIII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Michał Cichacki, Jakub Ciupa, Jakub Grzelak, Mateusz Jaszczak, Patryk Kostecki, Robert Krawczyk, Mateusz Tomczyk, Filip Walasiuk, Mateusz Wrześniewski, Marcin Zieliński; nauczyciel – mgr Tomasz Mirowski; dyrektor Szkoły – mgr Alicja Przanowska.

Kolejne miejsca:   II – CKZiU, III – XXVI LO, IV – SMS LO M. Gortata
Drużyna XXXIII LO będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 26 kwietnia br. w Zgierzu.
    • czwartek 06.04.2017
Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada


W dniu 5 kwietnia 2017 roku w Działoszynie odbył się finał wojewódzki – Licealiada – w piłce siatkowej dziewcząt. I miejsce zajął zespół III Liceum Ogólnopolskiego w składzie: Agata Cisło, Olga Flies, Barbara Lewandowska, Klaudia Olczyk, Natalia Olesińska, Zuzanna Olszowiec, Oliwia Wasiak; nauczyciel – mgr Julia Gruszecka, Dyrektor Szkoły – mgr Maria Włodarczyk.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna III Liceum Ogólnokształcące pokonała II LO ze Zduńskiej Woli 2:0 oraz LO ze Skierniewic 2:1.
W meczu o I miejsce zawodniczki zwyciężyły z II LO z Bełchatowa 2:0.
    • poniedziałek 03.04.2017
Mistrzostwa Województwa w Koszykówce Dziewcząt - Licealiada

W dniu 21 marca 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łasku - Kolumnie odbył się finał wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych – Licealiada – w koszykówce dziewcząt.
III miejsce zajął zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego
M. Gortata w składzie: Aleksandra Durnaś, Julia Januszewska, Żaneta Januszewska, Angelika Jędrasik, Natalia Klimczak, Anna Kudelska, Anna Michalska, Joanna Płoszaj, Wiktoria Stępień, Sandra Ścigalska, Natalia Woźniak, Maria Wybraniec, Eliza Zalewska; nauczyciele – mgr Piotr Niewiadomski, Dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.
W trakcie Turnieju finałowego drużyna SMS LO M. Gortata uległa w grupie zespołowi
SMS LO z Aleksandrowa Łódzkiego 49:64. W meczu o III miejsce pokonała LO im. B. Prusa ze Skierniewic 65:55
    • niedziela 02.04.2017
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

W dniach 30 marca 2017 r. w hali MOSiR przy ul. Ks. Skorupki odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z III LO, XXV LO, Prywatnego LO ABiS oraz SMS LO Marcina Gortata.

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Prywatnego LO ABiS w składzie:Dominika Bilicka, Natalia Bogdanowicz, Simona Dreczka, Klaudia Felak, Angelika Gajer, Wiktoria Kaniewska, Weronika Mielczarek, Paulina Ochęcka, Wiktoria Okulska, Anna Osińska, Laura Patora, Aleksandra Stasiak; nauczyciel – mgr Bartłomiej Dąbrowski, dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Paliwoda.
Kolejne miejsca:         II – III LO     
                            III – XXV LO                      
                            IV – SMS LO Marcina Gortata.

Drużyna Prywatnego LO ABiS będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 5 kwietnia br. w Działoszynie.

W dniu 30 marca br. w XXXII LO odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXI LO, XXXII LO, ZSP nr 9 oraz SMS LO Marcina Gortata

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego LO Marcina Gortata w składzie: Patryk Bednarz, Jakub Brzeziński, Dominik Dąbrowski, Wiktor Marciniak, Patryk Osetek, Mikołaj Osiński, Mariusz Pełka, Sebastian Stępniak, Piotr Szefer, Kacper Walczak, Mikołaj Waśkowski, Adrian Zientarski; nauczyciel – mgr Wojciech Blomberg,dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter
Kolejne miejsca:        II – XXI LO,
                           III – XXXII LO
                           IV – ZSP nr 9

Drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego LO Marcina Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 6 kwietnia br. w Tomaszowie Mazowieckim.
    • piątek 24.03.2017
Mistrzostwa Wojewódtwa w Koszykówce Chłopców - Licealiada

W dniu 22 marca 2017 roku w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7 oraz w XXXII LO przy ul. Czajkowskiego 14 odbył się finał wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych – Licealiada – w koszykówce chłopców.

I miejsce zajął zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata w składzie: Jakub Brandys, Patryk Czernielewski, Kacper Kujawa, Adrian Lipiński, Norbert Łuczak, Hubert, Miłak, Filip Muchiński, Piotr Rajch, Artur Szczerkowski, Bartosz Zakrzewski, Mateusz Zimny, Kryspin Żurek; nauczyciel – mgr Piotr Zych, dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SMS LO M. Gortata pokonała w grupie zespół ZSO z Łasku 76 : 33, I LO z Piotrkowa Trybunalskiego 115 : 27 oraz w meczu finałowym pokonała ZS 1 z Kutna 83 : 63.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
  1. SMS Liceum Ogólnokształcące M. Gortata
  2. Zespól Szkół nr 1 Kutno                                       
  3. II Liceum Ogólnokształcące Pabianice                 
  4. I Liceum Ogólnokształcące Piotrków Trybunalski  
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Tomaszów Mazowiecki               
     Zespół Szkół Ogólnokształcących Łask-Kolumna   
Drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata będzie reprezentowała województwo łódzkie podczas finału ogólnopolskiego Licealiady.
    • sobota 11.03.2017
Mistrzostwa Łodzi w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

W dniu 9 marca br. w XXXII Liceum Ogólnokształcącym odbył się finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata, XXXII LO, Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego oraz I LO.
Wyniki rozegranych meczów:
Gortat – I LO  58 : 30
XXXII LO – SMS 58 : 45
SMS – Gortat 32 : 56
XXXII LO  – I LO 43 : 24
Do finału zostały zaliczone, zgodnie z Regulaminem rozgrywek, wyniki meczów półfinałowych:
Gortat – XXXII LO 83 : 67
SMS – I LO  46 : 20.

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w składzie: Aleksandra Durnaś, Julia Januszewska, Żaneta Januszewska, Angelika Jędrasik, Natalia Klimczak, Anna Kudelska, Anna Michalska, Joanna Płoszaj, Wiktoria Stępień, Sandra Ścigalska, Natalia Woźniak, Maria Wybraniec, Eliza Zalewska; nauczyciel – mgr Piotr Niewiadomski; dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.
Kolejne miejsca: II – XXXII LO, III – SMS LO, IV – I LO.

Drużyna SMS LO Marcina Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 21 marca br. w Łasku.

W dniu 8 marca br. w hali MOSiR „Parkowa” przy ul. Małachowskiego 5/7 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z I LO, XXXIII LO, XLII LO oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata.
Wyniki rozegranych meczów:
Gortat – I LO 110 : 24
XXXIII LO – XLII  LO 53 : 38
XXXIII LO – I LO   37 : 67
XLII LO – Gortat 46 : 79
Do finału zostały zaliczone, zgodnie z Regulaminem rozgrywek, wyniki meczów półfinałowych:
Gortat – XXXIII LO 128 : 23
XLII LO – I LO   70 : 58.

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w składzie: Jakub Brandys, Patryk Czernielewski, Kacper Kujawa, Adrian Lipiński, Norbert Łuczak, Hubert Miłak, Filip Muchiński, Piotr Rajch, Artur Szczerkowski, Bartosz Zakrzewski, Mateusz Zimny, Kryspin Żurek; nauczyciel – mgr Piotr Zych; dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.
Kolejne miejsca:   II – I LO, III – XLII LO, IV – XXXIII LO.


Drużyna SMS Marcina Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 22 marca br. w Łodzi.
    • środa 04.01.2016
Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Stołowym - Licealiada

 Zawody odbędą się w dniach 2 - 3 luty w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Czajkowsiekgo 14

    • poniedziałek 19.12.2016
Mistrzostwa Łodzi w Koszykówce - Licealiada

W dniu 15.12.2065 roku przeprowadzono losowanie rozgrywek koszykówki dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Mistrzostw Łodzi.

    • piątek 16.12.2016
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Siatkowej - losowanie - Licealiada

W dniu 15.12.2016 roku przeprowadzono losowanie rozgrywek piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Mistrzostw Łodzi.

    • czwartek 15.12.2016
Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

W dniach 6 – 7 grudnia 2016 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał wojewódzki - Licealiada - w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Klasyfikacja dziewcząt:
I m. – XLIII Liceum Ogólnokształcące Łódź,
II m. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Piotrków Trybunalski,
III m. – II Liceum Ogólnokształcące Tomaszów Mazowiecki,
IV m – Zespół Szkół Ogólnokształcących Łask-Kolumna,
V-VI m. – Liceum Ogólnokształcące  Skierniewice,  
             Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Pabianice.

Skład drużyny XLIII LO – Marlena Czeladzińska, Marcelina Lis, Dominika Nyga, Katarzyna Ostros, Michalina Ratajczyk, Natalia Skoneczna, Izabela Stańczyk, Aleksandra Szklarek, Magdalena Wojciechowska; nauczyciel – mgr Marcin Kotala. Dyrektor Szkoły – mgr Anna Kaczorowska.

Klasyfikacja chłopców:
I m. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 Łódź,
II m. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Piotrków Trybunalski,
III m. – Zespół Szkół nr 2 Wieluń,
IV m. – Liceum Ogólnokształcące  Poddębice,
V-VI m. – I Liceum Ogólnokształcące  Tomaszów Mazowiecki,  
             Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Łowicz.
Skład drużyny ZSP nr 10 – Dominik Adamczewski, Patryk Bara, Damian Kabat, Mateusz Kaźmierski, Kacper Kozak, Szymon Krajewski, Marcin Matyjasik, Konrad Mrozowski, Artur Pieśla, Jan Stolarski, Paweł Świderek, Szymon Traczyk, Tomasz Wojciechowski; nauczyciel – mgr Michał Matyjasik. Dyrektor Szkoły – mgr Monika Michalik.
    • sobota 02.12.2016
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Nożnej - Licealiada

1/4 finału Mistrzostw Łodzi:
Grupa K – XXVI, III, CKUiZ, IX (miejsce: XXVI LO)
Grupa L – ZSP 3, XXXI, XXXIII, ZSG-T (miejsce: XXXI LO)
Grupa M – XXXII, ZSP 20, Gortat (miejsce: XXXII LO)
Grupa N – XXV, ZSEiU, ZSP 5 (miejsce: XXV LO)
    • sobota 05.11.2016
Mistrzostwa Łodzi w Sztafetach Pływackich - Licealiada

W dniu 3 listopada na pływalni Szkoły Podstawowej nr 173 odbyły się Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
  1. I LO               - awans do finału wojewódzkiego
  2. XXI LO         - awans do finału wojewódzkiego
  3. III LO
  4. XXVI LO
  5. Publiczne LO UŁ
  6. XXV LO

Drużyna I LO w składzie:
Adraianna Bąk, Aleksandra Górniak, Julianna Karlikowska, Aleksandra Kubasiewicz, Julia Kujawa, Julia Pieczyńska, Amelia Rusiecka, Zuzanna Szczerba, Maria Świderek, Aleksandra Zwolenik, nauczyciel – Krzysztof Pasikowski, dyrektor Szkoły – Ewa Wojciechowska.
Drużyna XXI LO w składzie:
Natalia Jagóra, Natalia Kieszek, Karolina Kłos, Karolina Knychalska, Dominika Kowalska, Aleksandra Pilichowska, Alina Sieroń, Maja Sieroń, Julia Socha, Patrycja Stępora, Klaudia Żaczek, nauczyciel – Iwona Gajdos, dyrektor Szkoły – Małgorzata Zaradzka - Cisek.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
  1. III LO                        - awans do finału wojewódzkiego
  2. XXXII LO     - awans do finału wojewódzkiego
  3. XXXV LO
  4. I LO
  5. XXXI LO
  6. XXVI LO

Drużyna III LO w składzie:
Franciszek Derczyński, Kamil Domański, Jan Kałusowski, Piotr Kamiński, Michał Porczyński, Filip Pietraszewski, Szymon Sęczek, Mateusz Śmigielski, Dawid Topolski, Filip Wojciechowski, nauczyciel – Michał Lesiak, dyrektor Szkoły – Maria Włodarczyk
Drużyna XXXII LO w składzie:
Maciej Gabryszewski, Dominik Garbacz, Kacper Gelbert, Alan Kłosiński, Mateusz Pakuła, Marcin Sak, Mateusz Skorupski, Michał Stawaruk, Cezary Wójcik, Michał Stawaruk, Mateusz Turkowski, nauczyciel – Dariusz Pikała, dyrektor Szkoły – Aleksandra Bonisławska.

    • czwartek 20.10.2016
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Chłopców - Licealiada

W dniu 24 października w hali "Anilany" zostanie rozegrany turniej finałowy piłki ręcznej chłopców w ramach Licealiady. W zawodach wezmą udział: XLIII LO, XLVII LO, ZSP nr 3 i ZSP nr 10. Pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 9:30

    • poniedziałek 17.10.2016
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Finał ZMIANA

Zmiana miejsca rozegrania turnieju finałowego - Hala "Anilana" godzina 9:00

    • niedziela 09.10.2016
Mistrzostwa Łodzi - Lekkoatletyczna Liga Ponadgimnazjalna - Licealiada

W dniu 4 października na stadionie AZS Łódź odbyły się Mistrostwa Łodzi w ramach Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej.

DZIEWCZĘTA:
1. I LO 1069 pkt.
2. XXXI LO 1031 pkt
3. XXVI LO 1003 pkt
4. XXXII LO 910 pkt
5. XLIII LO 887 pkt
6. XXIII LO 768 pkt

CHŁOPCY:
1. ZSP nr 9 1105 pkt
2. XLIII LO 1097 pkt
3. XXXI LO 1035 pkt
4. XXIX LO 871 pkt
5. ZSP nr 3 861 pkt
6. VIII LO 856 pkt


    • piątek 07.10.2016
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Licealiada

Turniej finałowy zostanie rozegrany 19 października na "Orliku" ZSP nr 10, ul. Strykowska 10/18. W zawodach wezmą udział zespoły: III LO, XLIII LO, XXXII, XXIV LO.

    • środa 05.10.2016
Mistrzostwa Łodzi w Sztafetach Pływackich - Licealiada

Zawody odbędą się 3 listopada na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 173, ul. Sienkiewicza 46. Zgłoszeń na zawody należy dokonać w systemie SRS do dnia 02.11.2016 do godziny 10:00

    • wtorek 27.09.2016
Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 13 października zostną rozegrane Mistrozstwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Jako pierwsi na trasy wybiegną uczniowie szkół ponadgimnazjalnych następnie gimnazjaliści a jako ostatni o medale powalczą szkoły podstawowe. Zawody odbędą się w Parku im. ks J. Poniatowskiego. Zgłoszeń sztafet należy dokonać w systemie SRS do 11.10.2016 (godz 12:00)

    • piątek 23.09.2016
Indywidualne Biegi Przełajowe

Szkoły Ponadgimnazjalne - dziewczęta
1. Agata Batolik              VIII LO
2. Natalia Kowalska         XXIII LO
3. Aleksandra Rudnicka     XXVI LO
4. Julia Adamkiewicz         I LO
5. Natalia Kłys                XXVI LO
6. Patrycja Kacprzak        XXXII LO

1. XXXII LO
2. XXVI LO
3. I LO
4. III LO
5. LO Mundurowe
6. ZSO nr 8



Szkoły Ponadgimnazjalne - chłopcy
1. Sergiusz Chełmik        XLIII LO
2. Michał Bartoszek        XXIV LO
3. Adam Mroczek           XXIV LO
4. Peweł Jacak              VI LO
5. Szymon Szczepański   ZSP nr 9
6. Jan Kałusowski          III LO

1. III LO
2. XXXII LO
3. ZSP nr 9
4. XLIII LO
5. LO Mundurowe
6. XIII LO


    • środa 21.09.2016
Wyniki losowania Licealiady

W dniu 21.09.2016 roku przeprowadzono losowanie grup eliminacyjnych rozgrywek piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Mistrzostw Łodzi

    • środa 14.09.2016
Losowanie gier zespołowych - Gimnazjada i Licealiada

W dniu 21 września 2016 roku w siedzibie Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego odbędą się losowania grup eliminacyjnych Mistrzostw Łodzi Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej, piłce nożnej oraz piłce siatkowej:
- o godz. 13,15 – piłka ręczna G,
- o godz. 13,45 – piłka siatkowa G,
- o godz. 14,30 – piłka nożna PG.
    • niedziela 11.09.2016
Mistrzostwa Łodzi - Indywidualne Biegi Przełajowe

Zawody zostaną rozegrane 20 września 2016 roku w Parku im. ks. J. Poniatowskiego Łódź, ul. Żeromskiego. Do rywalizacji jako pierwsi staną ucnziowie szkół ponadgimnazjalnych, po nich wystartują gimnazjaliści. Jako ostatni na trasy wybiegną uczniowie szkół podstawowych.
Zgłoszenia do imprezy w systemie SRS (do 16.09 godz 14:00)


Wszystkie regulaminy znajdują się w zakładce "Regulaminy Licealiada"

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego