Aktualności - Miejski Szkolny Zwiázek Sportowy

Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności

Igrzyska Dzieci
Nasi sponsorzy
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - ID

III rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych odbędzie się 19.01.2018 w hali AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26. Początek zawodow zaplanowany jest na godzinę 10:30. Dziewczęta będą rywalizować w skoku w dal i w biegu na dystansie 600 m a chłopcy w skoki wzwyż

Mistrzostwa Łodzi w Sztafetach Pływackich - ID

W dniu 7 grudnia na pływalni Szkoły Podstawowej nr 190 odbyły się wyścigi sztafetowe reprezentacji łdzkich szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 8 zespołów dziewcząt i 11 zespołów chłopców.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa nr 149 (1:33.19)
2. Szkoła Podstawowa nr 173 (1:33.48)
3. Szkoła Podstawowa nr 55  (1:39.30)

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 173 (1:28,12)
2. Szkoła Podstawowa nr 34  (1:28,88)
3. Szkoła Podstawowa nr 55  (1:29,89)

Mistrzostwa Województwa w Szachach - ID

12 grudnia w Ozorkowie został zorganizowany turniej finałowy w szachach. Na starcie stanęło 12 zespołów rywalizujących w Igrzyskach Dzieci.

Klasyfikacja końcowa ID:
1. ZSSO-SP 5 w Skierniewicach
2. SP 1 w Bełchatowie
3. NSP "Źródła" w Skierniewicach
4. SP 172 w Łodzi
11. SP ZNP w Łodzi

Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - ID

Turniej finałowy dziewcząt został rozegrany 7 grudnia w Piotrkowie Trybunalskim. W zawodach wystąpiły zespoły: Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Białej, Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie.

Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
5/6. Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
5/6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej


Zawody zostały rozegrane w dniu 8 grudnia w hali "Anilany". W turnieju wzięły udział: Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Pijarska Szkoła Podstawowa Krlówej Pokoju w Łowiczu, Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, Szkoła Podstawowa nr 33 w Łodzi.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim
2. Szkoła Podstawowa w Białej
3. Szkoła Podstawowa nr 33 w Łodzi
4. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
5/6. Pijarska Szkoła Podstawowa Krlówej Pokoju w Łowiczu
5/6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy

Mistrzostwa Łodzi w Szachach - ID, IMS, Licealiada

W dniu 1 grudnia zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Szachcach w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

Igrzyska Dzieci:
1. Szkoła Podstawowa nr 172 (I) - awans
2. Szkoła Podstawowa nr 172 (II)
3. Szkoła Podstawowa ZNP - awans

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1. Gimnazjum ŁSO - awans
2. Gimnazjum nr 22 - awans
3. Gimnazjum nr 15

Licealiada:
1. Zespół Szkół Geodezyjno - Technicznych (I)
2. XXVI Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Geodezyjno - Technicznych (II)
Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - ID

W dniach 28 - 29 listopada zostały rozegrane turnieje finałowe Mistrzostw Łodzi w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców.

Klasyfikacji końcowa dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa nr 34
2. Szkoła Podstawowa nr 182
3. Szkoła Podstawowa nr 169
4. Szkoła Podstawowa nr 11






Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 33
2. Szkoła Podstawowa nr 173
3. Szkoła Podstawowa nr 149
4. Szkoła Podstawowa nr 182


Memoriał Pawła Gozdana - losowanie

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego na losowanie grup eliminacyjnych, które odbędzie się 28.11.2017 roku o godzinie 15:00 w siedzibie MSZS, ul. Struga 6
Mistrzostwa Łodzi w Unihokeju Chłopców - ID

W dniu 15 listopada w Hali Parkowej został rozegrany turniej finałowy w unihokeja chłopców. O tytuł Mistrza Łodzi i przepustkę na zawody wojewódzkie walczyły zespoły: SP 4, SP 41, SP 55 i SP 202.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 41
2. Szkoła Podstawowa nr 55
3. Szkoła Podstawowa nr 202
4. Szkoła Podstawowa nr 4

Piłka ręczna - Finał ID

Finałowy turniej o Mistrzostwo Łodzi w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców zostanie rozegrany w dniach 28 - 29 listopada. Jako pierwsze o medale zagrają dziewczętga a dzień później chłopcy. W finale o medale w kategorii dziewcząt powalczą zawodniczki SP 11, SP 34, SP 169, SP 182.
O tytuł najlepszej męskiej drużyny zmierzą się zespoły SP 149, SP 173, SP 33, SP 182

Mistrzostwa Łodzi w Szachach

Zawody zostaną rozegrane 1 grudnia w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym, ul. Klaretyńska 9.

Mistrzostwa Łodzi w Sztafetach Pływackich - Igrzyska Dzieci

Zawody odbędą się 7 grudnia na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 190, ul. Malczewskiego 37/47.

Sztafetowe Biegi Przelajowe

W dniu 12 padziernika zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Tradycyjnie jako pierwsi na rasy ruszyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych a jako ostatni uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych.           
wyniki szczegółowe

Licealiada - dziewczęta
1. Liceum Ogólnokształcące nr I
2. Liceum Ogólnokształcące nr XXXVI
3. Liceum Ogólnokształcące nr XXXII

Licealiada - chłopcy
1. Liceum Ogólnokształcące nr III
2. Liceum Ogólnokształcące nr XLIII
3.  Liceum Ogólnokształcące nr XXXII

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta
1. Gimnazjum nr 44
2. Gimnazjum nr 37
3. Szkoła Podstawowa nr 34

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy
1. Gimnazjum nr 44
2. Gimnazjum nr 43
3. Gimnazjum nr 21

Igrzyska Dzieci - diewczęta
1 Szkoła Podstawowa nr 34
2. Szkoła Podstawowa nr 55
3. Szkoła Podstawowa nr 173

Igrzyska Dzieci - chłopcy
1. Szkoła Podstawowa nr 55
2. Szkoła Podstawowa nr 34
3. Szkoła Podstawowa nr 149

Po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej uzyskały awans na Mistrzostwa Wojewódzkie, któe odbędą się 25 października w Poddębicach.

Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych II rzut - ID

W piątek 6 października został rozegrany II rzut Ligi LA Szkół Podstawowych. Ze względu na niesprzyjającą pogodę część konkurencji odbyła się w hali a tylko rzut piłeczką palantową na stadionie.

Klasyfikacja II rzutu:
Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 34      943 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 55      790 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 122    783 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 79     702 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     611 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116   171 pkt.

Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 79     963 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 55     929 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 34     704 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122   630 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23    478 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116   250 pkt.

Klasyfikacja generalna 2/5
Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 34    1796 pkt.
1. Szkoła Podstawowa nr 55    1796 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 122   1678 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 79     1644 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     1111 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116    402 pkt

Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 55    1606 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 79    1511 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 34    1322 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122   1172 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     1008 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116     651 pkt

Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - ID

W dniu 29 września na stadionie AZS Łódź rozegrany został I rzut Ligi LA. Na starcie stanęło 6 zespołów dziewcząt i tyle samo chłopców.

Klasyfikacja po I rzucie:
Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 55    1006 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 79     942 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 122   895 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 34     853 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     500 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116   231 pkt.

Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 55     677 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 34     618 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 79     548 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122   542 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     530 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116   401 pkt.


Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zawody odbędą się 12 października 2017 w Lesie Łagiewnickim (biuro zawodów SP 61). W pierwszym biegu na dystansie 8 x 1200 m zmierzą się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (9:30). Jako ostatnie wyruszą na trasę zespoły rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci, o godzinie 15:00.

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna I rzut

W dniu 29.09.2017 na stadionie rozgrzewkowym AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26 rozegrany zostanie I rzut Ligi Lekkoatletycznej.

Igrzyska Dzieci - losowanie grup eliminacyjnych

W dniu 14.09.2017 roku przeprowadzono losowanie grup eliminacyjnych oraz ustalono zasady rozgrywek piłki ręcznej, piłki nożnej i piłki siatkowej szkół podstawowych w ramach Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci.

Wszystkie regulaminy znajdują się w zakładce "Regulaminy Igrzysk Dzieci"

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego