Gimnazjada
Nasi sponsorzy

• wtorek 11.04.2017
Mistrzostwa Województwa w Koszykóce Chłopców - Gimnazjada

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w Kutnie odbył się finał wojewódzki – Gimnazjada – w koszykówce chłopców.

I miejsce zajął zespół Gimnazjum nr 11 w składzie: Szymon Gralewski, Igor Hering, Adrian Hyla, Michał Jóźwiak, Bartek Keller, Piotr Keller, Jakub Kołodziuk, Marek Kozyra, Mateusz Kozyra, Michał Kucner, Dawid Michalski, Dominik Sowa; nauczyciel – mgr Arkadiusz Gralewski; dyrektor Szkoły – mgr Janina Szeszko.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna Gimnazjum nr 11 pokonała w fazie grupowej zespół Gimnazjum nr 2  ze Zduńskiej Woli 63:29 oraz Gimnazjum nr 1 z Kutna 51: 42. W meczu o I miejsce pokonali Gimnazjum nr 5 z Piotrkowa Trybunalskiego 59:35.
Mistrzostwa Województwa w Koszykówce Dziewcząt - Gimnazjada

W dniu 5 kwietnia 2017 roku w Sieradzu odbył się finał wojewódzki – Gimnazjada – w koszykówce dziewcząt. III miejsce zajął zespół SMS Gimnazjum M. Gortata.
W trakcie Turnieju finałowego drużyna SMS Gimnazjum M. Gortata pokonała zespół Publicznego Gimnazjum nr 5 z Bełchatowa 51:26 i uległa Miejskiemu Gimnazjum z Aleksandrowa Łódzkiego 28:39. W meczu o III miejsce zwyciężyło Gimnazjum nr 3 z Sieradz 61:15.
    • sobota 01.04.2017
Mistrzostwa Łodzi w Koszykówce Chłopców - Gimnazjada

W dniach 27 i 30 marca br. w hali MOSiR przy ul. Karpackiej 61 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Gimnazjalnych w koszykówce chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z Gimnazjum nr 11, nr 16, nr 21 oraz SMS Gimnazjum M. Gortata.

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Gimnazjum nr 11 w składzie: Szymon Gralewski, Igor Hering, Adrian Hyla, Michał Jóźwiak, Bartek Keller, Piotr Keller, Jakub Kołodziuk, Marek Kozyra, Mateusz Kozyra, Dawid Michalski, Dominik Sowa; nauczyciel – mgr Arkadiusz Gralewski; dyrektor Szkoły – mgr Janina Szeszko.
Kolejne miejsca:   II – SMS Gimnazjum M. Gortata,
                      III – Gimnazjum nr 21,
                      IV – Gimnazjum nr 16.

Drużyna Gimnazjum nr 11 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 7 kwietnia 2017 r. w Kutnie.
    • środa 29.03.2017
Mistrzostwa Łodzi w Koszykówce Dziewcząt - Gimnazjada

W dniach 28 – 29 marca br. w Gimnazjum nr 34 przy ul. Czajkowskiego 14 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Gimnazjalnych w koszykówce dziewcząt.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z Gimnazjum nr 22, Gimnazjum nr 34, Salezjańskie Gimnazjum im. Księdza Bosko oraz SMS Gimnazjum M. Gortata

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół SMS Gimnazjum M. Gortata w składzie: Adrianna Ambroziak, Aleksandra Ambroziak, Natalia Boczkowska, Wiktoria Bracha, Wiktoria Kosiacka, Magdalena Kowalska, Edyta Mitelewska, Zuzanna Olasik, Estera Pierzak, Julia Stankiewicz, Alina Volovodiuk, Zuzanna Wiśnik; nauczyciel – mgr Olga Urbanowicz; dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.

Kolejne miejsca:   II – Gimnazjum nr 34,
                       III – Gimnazjum nr 22
                       IV – Salezjańskie Gimnazjum im. Księdza Bosko

Drużyna SMS Gimnazjum M. Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 05.04.2017 r. w Sieradzu.