Liga Lekkoatletyczna - MSZS

Przejdź do treści

Menu główne:

Liga Lekkoatletyczna

Igrzyska Dzieci
Nasi sponsorzy
    • niedziela 07.06.2017
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - IV rzut - IMS

Zawody kończące rywalizację Ligi LA zostaną rozegrane 15 maja na stadionie AZS Łódź (boisko rozgrzewkowe).

    • sobota 08.04.2017
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - III rzut - IMS

W dniu 7 kwietnia w hali AZS Łódź odbył się III rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. Na starcie stanęła rekordowa ilość zespołów - 7 żeńskich oraz 7 męskich. Zawodnicy rywalizowali w 3 konkurencjach: bieg na 60 metrów przez płotki, skok wzwyż oraz bieg kończący zawody na dystansie 600 m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Z uwagi na dużą ilość startujących zawody zakończyły się później niż to było przewidziane w programie minutowym.

Klasyfikacja dziewcząt:
1. SP 34 - 1786
2. SP 122 - 1422
3. SP 79 - 1190
4. SP 55 - 1161
5. SP 44 - 1006
6. SP 174 - 646
7. SP 116 - 514

Klasyfikacja dziewcząt po III rzutach
1. SP 34 - 4237
2. SP 122 - 3952
3. SP 55 - 3761
4. SP 79 - 3741
5. SP 174 - 1554
6. SP 116 - 1371
7. SP 44 - 1006

Klasyfikacja chłopców:
1. SP 79 - 1282
2. SP 55 - 1014
3. SP 34 - 931
4. SP 44 - 926*
5. SP 122 - 797
6. SP 116 - 746
7. SP 174 - 686

*ze względu na opóźnienie zespół SP 44 nie mógł wystartować w biegu na 1000 m

Klasyfikacja chłopców po III rzutach
1. SP 79 - 3430
2. SP 55 - 2777
3. SP 34 - 2570
4. SP 122 - 2384
5. SP 116 - 1738
6. SP 174 - 1247
7. SP 44 - 926

60 m przez płotki:
klasa VI
1. Gabriela Juszczak SP 122 - 8,84                   1. Ratuszny Adrian SP 79 - 9,10
2. Czernek Alicja SP 34 - 9,11                         2. Gała Michał SP 79 - 8,65
3. Królak Joanna SP 55 - 9,35                         3. Gara Igor SP 44 - 9,03

Klasy V
1. Karbownik Małgorzata SP 34 - 10,08             1. Gałązka Szymon SP 55 - 9,65
2. Balicka Julia SP 34 - 10,20                          2. Magdziarek Maksymilian SP 55 - 10,07
3. Nowacka Karolina SP 116 - 10,21                 3. Stanisławski Szymon SP 34 - 10,17

Klasy IV
1. Jaskóła Lena SP 55 - 9,80                           1. Wdowiak Jędrzej SP 116 - 9,78
2. Nina Młodińska SP 34 - 9,82                        2. Skoneczka Jakub SP 79 - 9,91
3. Barańska Maja SP 122 - 9,82                       3. Kunicki Kacper SP 116 - 10,08

600 m                                                       1000 m
klasy VI
1. Gabriela Juszczak SP 122 - 2:01,94              1. Malarczyk Michał SP 34 - 3:43,05
1. Czernek Alicja SP 34 - 2:01,94                    2. Ratuszny Adrian SP 79 - 3:46,05
3. Malarczyk Zuzanna SP 34 - 2:06,87              3. Lambert Mateusz SP 34 - 3:47,06

Klasy V
1. Karbownik Małgorzata SP 34 - 1:59,78          1. Stanisławski Szymon SP 34 - 3:35,31
2. Lubnauer Julia SP 122 - 2:24,25                  2. Pawlak Kamil SP 34 - 3:52,82
3. Nowacka Karolina SP 116 - 2:24,74              3. Rudziński Adrian SP 79 - 3:59,80

Klasy IV
1. Zankowska Aleksandra SP 34 - 2:03,94        1. Chodera Jan SP 34 - 3:57,41
2. Jaskóła Lena SP 55 - 2:17,49                     2. Skibicki Stanisław SP 34 - 3:59,58
3. Barańska Matylda SP 55 - 2:22,17               3. Leszczyński Antoni SP 79 - 4:05,99

Skok wzwyż
klasy VI
1. Gabriela Juszczak SP 122 - 150                   1. Szymon Charkiewicz SP 44 - 145 (1/2)
2. Królak Joanna SP 79 - 135                          2. Gała Michał SP 79 - 140 (2/1)
3. Ciechulska Oliwia SP 34 - 125                      3. Ratuszny Adrian SP 79 - 135 (1/0)
                                                               3. Gara Igor SP 44 - 135 (1/0)
Klasy V
1. Karbownik Małgorzata SP 34 - 130 (1/0)         1. Stanisławski Szymon SP 55 - 130 (1/0)
2. Kudła Karina SP 55 - 125 (2/3)                     2. Krawiec Paweł SP 116 - 120 (1/3)
3. Lubnauer Julia SP 122 - 125 (3/3)                  3. Greber Igor SP 44 - 120 (2/1)
                                                                 3. Olczyk Mikołaj SP 44 - 120 (2/1)
Klasy IV
1. Fijałkowska Kaja SP 44 - 120 (2/2)                1. Skoneczka Jakub SP 79 - 120 (2/1)
2. Młodzińska Nina SP 34 - 120 (2/3)                 2. Jankowski Karol SP 44 - 120 (2/3)
3. Jóźwiak Julia SP 55 - 120 (3/3)                     3. Wdowiak Jędrzej SP 116 - 115 (3/2)
    • czwartek 20.10.2016
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - II rzut - IMS

W dniu 19 października na stadionie AZS Łódź odbył się II rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. Na starcie stanęło peięć zespołó dziewcząt i tyle samo drużyn chłopców.

Klasyfikacja dziewcząt:
1. SP 79 -1050
2. SP 55 -1044
3. SP 34 -1036
4. SP 122- 976
5. SP 116 -230

Klasyfikacja chłopców:
1. SP 79 -960
2. SP 55 -731
3. SP 34 -706
4. SP 122 -556
5. SP 116 -268


Klasyfikacja generalna Ligi Lekokatletycznej Szkół Podstawowych:

Dziewczęta:
1. SP 55       2691
2. SP 79       2551
3. SP 122     2530
4. SP 34       2451
5. SP 174     908
6. SP 116     857

Chłopcy:
1. SP 79      2148
2. SP 55      1763
3. SP 34      1639
4. SP 122     1587
5. SP 116     992
6. SP 174     561

60 m przez płotki:
klasa VI
1. Gabriela Juszczak SP 122 - 9,15                   1. Gała Michał SP 79 - 9,10
2. Czernek Alicja SP 34 - 9,78                         2. Szweda-Lewandowski Jan SP 79 - 9,57
3. Krupa Nikola SP 55 - 10,17                         3. Pełzowski Jan SP 79 - 9,71

Klasy V
1. Bloch Karolina SP 79 - 10,32                       1. Gałązka Szymon SP 55 - 10,11
2. Kudła Karina SP 55 - 10,46                         2. Magdziarek Maksymilian SP 55 - 10,46
3. Balicka Julia SP 34 - 10,91                          3. Antoniewski Michał SP 79 - 10,52

Klasy IV
1. Młodzińska Nina SP 34 - 10,33                    1. Tryzno Maks SP 55 - 10,34
2. Jaskóła Lena SP 55 - 10,52                        2. Kunicki Kacper SP 116 - 10,51
3. Kłaczek Wiktoria SP 79 - 10,71                   3. Wdowiak Jędrzej SP 116 - 10,61

300 m
klasy VI
1. Gabriela Juszczak SP 122 - 46,52                 1. Gała Michał SP 79 - 44,90
2. Królak Joanna SP 79 - 51,09                       2. Malarczyk Michał SP  - 49,46
3. Malarczyk Zuzanna SP 34 - 51,87                 3. Pluciński Aleksander SP 79 - 50,76

Klasy V
1. Wojno Liwia SP 122 - 55,84                        1. Stanisławski Szymon SP 34 - 50,40
2. Lubnauer Julia SP 122 - 56,89                     2. Simiński Jędrzej SP 55 - 53,00
3. Małecka Julia SP 34 - 58,08                        3. Zielonka Natan SP 122 - 53,37

Klasy IV
1. Młodzińska Nina SP 34 - 50,26                    1. Kowalski Kacper SP  - 54,17
2. Jaskóła Lena SP 55 - 54,58                        2. Tryzno Maks SP 55 - 54,78
3. Wiśniewska Julia SP 34 - 57,03                   3. Skoneczka Jakub SP 79 - 55,56

Rzut piłeczką palantową
klasy VI
1. Ciechulska Oliwia SP 34 - 37,00                   
2. Szczepańczyk Nikola SP 55 - 34,60              
3. Szcześniak Klaudia SP 79 - 32,80              

Klasy V
1. Berlińska Natalia SP 122 - 28,40                      
2. Kudła Karina SP 55 - 27,40                       
3. Małecka Julia SP 34 - 26,40                          

Klasy IV
1. Kłaczek Wiktoria SP 79 - 26,00                    
2. Wiśniewska Julia SP 34 - 23,20                      
3. Młodzińska Nina SP 34 - 21,80                    

    • wtorek 11.10.2016
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - II rzut - IMS zmiana terminu

W dniu 19 października na stadionie AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26 odbędzie się II rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. Tym razem zawodniczki i zawodnicy będą rywalizować w biegu 60 m przez płotki, 300 m oraz rzucie piłeczką palantową. Zmiana terminu jest spowodowana występami szkół w innych dyscyplinach.

    • sobota 01.10.2016
Wyniki I rzut

W dniu 30 września na stadionie AZS Łódź odbył się I rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. Na starcie stanęło 6 zespołów dziewcząt i 6 zespołów chłopców.


Dziewczęta:
1. SP 55      (1647 pkt.)
2. SP 122    (1554 pkt.)
3. SP 79      (1501 pkt.)
4. SP 34      (1415 pkt.)
5. SP 174    (908 pkt.)
6. SP 116    (627 pkt.)



Chłopcy:
1. SP 79      (1188 pkt.)
2. SP 55      (1032 pkt.)
3. SP 122    (1031 pkt.)
4. SP 34      (933 pkt.)
5. SP 116    (724 pkt.)
6. SP 174    (561 pkt.)



60 m klasy VI
1. Gabriela Juszczak SP 122                                                1. Gała Michał SP 79
2. Stasiak Julia SP 174                                                       2. Ratuszny Adrian SP 79
3. Królak Joanna SP 79                                                      3. Kokoszkiewicz Tymoteusz SP 55
60 m klasy V
1. Bozowa Anastazja SP 79                                                1. Jędrasik Jakub SP 34
2. Wojno Liwia SP 122                                                       2. Kobus Bartosz SP 55
3. Ciechulska Oliwia SP 34                                                  3. Rutowicz Kacper SP 122
60 m klasy IV
1. Młodzińska Nina SP 34                                                   1. Kunicki Kacper SP 116
2. Jóźwiak Julia SP 55                                                       2. Wiktor Stala SP 79
3. Jaskóła Lena SP 55                                                       3. Leszczyński Antoni SP 79
skok w dal klasy VI
1. Gabriela Juszczak SP 122                                               1. Gała Michał SP 79
2. Królak Joanna SP 79                                                     2. Pluciński Aleksander SP 79
3. Nikola Krupa SP 55                                                       3. Ratuszny Adrian SP 79
skok w dal klasy V
1. Łąpieś Magdalena SP 55                                                1. Kobus Bartosz SP 55
2. Karbownik Małgorzata SP SP 34                                      2. Grabarczyk Karol SP 55
3. Kudła Karina SP 55                                                       3. Zielonka Natan SP 122
skok w dal klasy IV
1. Młodzińska Nina SP 34                                                   1. Wdowiak Jędrzej SP 116
2. Jaskóła Lena SP 55                                                       2. Jóźwiak Adam SP 122
3. Jóźwiak Julia SP 55                                                       3. Skoneczka Jakub SP 79
rzut piłekczą palantową klasy VI
1. Ciechulska Oliwia SP 34                                                  1. Gała Michał SP 79
2. Szczepańczyk Nikola SP 55                                              2. Jakubiak Ramon SP 116
3. Szóstka Zofia SP 55                                                       3. Pluciński Aleksander SP 79
rzut piłekczą palantową klasy V
1. Karbowska Małgorzata SP 34                                           1. Kobus Bartosz SP 55
2. Bozowa Anastazja SP 79                                                 2. Jędrasik Jakub SP SP 34
3. Grabarczyk Michalina SP 34                                              3. Simiński Jędrzej SP 55
rzut piłekczą palantową klasy IV
1. Młodzińska Nina SP 34                                                    1. Jóźwiak Adam SP 122
2. Kuca Joanna SP 79                                                         2. Czuj Dominik SP 116
3. Kłaczek Wiktoria SP 79                                                    3. Skibicki Stanisław SP 34
Najlepsze wyniki w rocznikach

60 m
2004 - Gabriela Juszczak 8,12 SP 122            2004 - Gała Michał 8,34 SP 79
2005 - Nowak Maja 9,15 SP 55                        2005 - Kokoszkiewicz Tymoteusz 8,56 SP 55
2006 - Młodzińska Nina 8,80 SP 34               2006 - Kunicki Kacper 8,99 SP 116
skok w dal
2004 - Gabriela Juszczak 5,04 SP 122            2004 - Gała Michał 4,39 SP 79
2005 - Karbownik Małgorzata 3,85 SP 34      2005 - Kobus Bartosz 3,91 SP 55
2006 - Łąpieś Magdalena 4,00 SP 55              2006 - Wdowiak Jędrzej 4,03 SP 116
rzut piłeczką palantową
2004 - Ciechulska Oliwia 43,80 SP 34             2004 - Gała Michał 45,40 SP 79
2005 - Karbowska Małgorzata 41,60 SP 34   2005 - Kobus Bartosz 45,40 SP 55
2006 - Młodzińska Nina 34,20 SP 34               2006 - Jóźwiak Adam 38,40 SP 122
    • piątek 23.09.2016
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych

W dniu 30 września na stadionie AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26 odbędzie się I rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych.

komunikat organizacyjny                    karta zgłoszenia
Wszystkie regulaminy znajdują się w zakładce "Regulaminy IMS"

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego