Piłka ręczna - Miejski Szkolny Zwiázek Sportowy

Przejdź do treści

Menu główne:

Piłka ręczna

Igrzyska Dzieci
Nasi sponsorzy
Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - ID

Turniej finałowy dziewcząt został rozegrany 7 grudnia w Piotrkowie Trybunalskim. W zawodach wystąpiły zespoły: Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Białej, Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie.

Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
5/6. Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
5/6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej


Zawody zostały rozegrane w dniu 8 grudnia w hali "Anilany". W turnieju wzięły udział: Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Pijarska Szkoła Podstawowa Krlówej Pokoju w Łowiczu, Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy, Szkoła Podstawowa nr 33 w Łodzi.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim
2. Szkoła Podstawowa w Białej
3. Szkoła Podstawowa nr 33 w Łodzi
4. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
5/6. Pijarska Szkoła Podstawowa Krlówej Pokoju w Łowiczu
5/6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy

Mistrzostwa Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - ID

W dniach 28 - 29 listopada zostały rozegrane turnieje finałowe Mistrzostw Łodzi w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców.

Klasyfikacji końcowa dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa nr 34
2. Szkoła Podstawowa nr 182
3. Szkoła Podstawowa nr 169
4. Szkoła Podstawowa nr 11






Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 33
2. Szkoła Podstawowa nr 173
3. Szkoła Podstawowa nr 149
4. Szkoła Podstawowa nr 182


Piłka ręczna - Finał ID

Finałowy turniej o Mistrzostwo Łodzi w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców zostanie rozegrany w dniach 28 - 29 listopada. Jako pierwsze o medale zagrają dziewczętga a dzień później chłopcy. W finale o medale w kategorii dziewcząt powalczą zawodniczki SP 11, SP 34, SP 169, SP 182.
O tytuł najlepszej męskiej drużyny zmierzą się zespoły SP 149, SP 173, SP 33, SP 182


Półfinały:
Dziewczęta
Grupa A wyniki - SP 5, SP 149, SP 11, SP 169
Grupa B wyniki - SP 193, SP 71, SP 182, SP 34


Chłopcy
Grupa A wyniki - SP 202, SP 109, SP 33 SP 149, SP 19
Grupa B wyniki - SP 70, SP 122, SP 160, SP 182, SP 173


Grupy eliminacyjne:
Dziewczęta:
Grupa I wyniki - SP 5, SP 193, SP 174
Grupa II wyniki - SP 19, SP 71, SP 149
Grupa III wyniki - SP 109, SP 182, SP 11
Grupa IV wyniki - SP 169, SP 162, SP 34, SP 79

Chłopcy:
Grupa I wyniki - SP 70, SP 162, SP 202
Grupa II wyniki - SP 109, SP ABiS, SP 122, SP 34
Grupa III wyniki - SP 160, SP 4, SP ZNP, SP 33
Grupa IV wyniki - SP 169, SP 182, SP 71, SP 149
Grupa V wyniki - SP 19, SP 193, SP 79, SP 173

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego