Piłka ręczna - MSZS

Przejdź do treści

Menu główne:

Piłka ręczna

IMS
Nasi sponsorzy
    • środa 23.11.2016
Mistrzostwa Łodzi w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt - IMS

W dniu 15 listopada 2016 roku w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoły Podstawowej nr 19, Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 71 oraz Szkoły Podstawowej nr 149.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 19
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 71
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 34
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149
Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 19 – Anna Cierpisz, Aleksandra Cięciołowska, Natalia Klucha, Oliwia Książek, Marcelina Lesiak, Łucja Mamełka, Ola Muskała, Natalia Nowak, Julita Sadowska, Malina Skrobisz, Hania Zabłocka, Weronika Żak; nauczyciele – mgr Remigiusz Florczak, mgr Łukasz Ławniczak dyrektor Szkoły – mgr Krzysztof Chmiel.
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 19 będą reprezentowały Łódź podczas finału z udziałem
6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 25.11.2016 r. w Piotrkowie Trybunalskim.


    • sobota 19.11.2016
Mistrzostwa Łodzi w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - IMS

W dniu 17 listopada 2016 roku w hali UKS „Anilana” odbył się finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: SP 70, SP 149, SP 169 oraz SP 202.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 70
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 169
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 202

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 70 – Miłosz Bielecki, Mikołaj Blaszkowski, Emil Borkowski, Mateusz Budniak, Mateusz Czechowicz, Kacper Fornalczyk, Fabian Kowalski, Krystian Krajewski, Oliwier Labuch, Oliwier Nowak, Adrian Szostek, Kamil Trzeciak, Patryk Urbaniak, Kacper Wasiak;
nauczyciel – mgr Łukasz Dubacki, dyrektor Szkoły – mgr Bogumiła Cichacz.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 70 będą reprezentowali Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 23.11.2016 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

    • wtorek 8.11.2016
Mistrzostwa Łodzi w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt - FINAŁ - IMS

Turniej finałowy zostanie rozegrany 15 listopada w hali Chks, ul. Kosynierów Gdyńskich 18. O tytuł Mistrzyń Łodzi powalczą zespoły: SP 19, SP 34, SP 71, SP 149

Dziewczęta:
Grupa A wyniki - SP 19, SP 149, SP 169, IV2 (SP 19)
Grupa B - SP 34, SP 71 SP 122, SP 109 (ChKS) zmiana

Chłopcy:
Grupa A wyniki - SP 71, SP 79, SP 149, I(1) (Anilana)
Grupa B wyniki - SP 19, SP 70, SP 202, I(2) (Anilana)

Dziewczęta:
Grupa I wyniki - SP 19, SP 182, SP 166, SP 71 (SP 19)
Grupa II wyniki - SP 149, SP 11, SP 34, SP 114 (SP 149)
Grupa III wyniki - SP 169, SP 58, SP 5, SP ZNP (SP 169)
Grupa IV - SP 174, SP 122, SP 79, SP 162 (Gim 35)

Chłopcy:
Grupa I - SP 169, SP 34, SP ZNP, SP 182, SP 160 (Gim 35) 03.11.2016
Grupa II wyniki - SP 149, SP 162, SP 173, SP 202, SP 160 (SP 149)
Grupa III wyniki - SP 19, SP 4, SP 122, SP 71, SP 190 (SP 19)
Grupa IV wyniki - SP 70, SP 79, SP 110, SP 114 (SP 70)

    • 20.09.2016
Grupy eliminacyjne

W dniu 19.09 w siedzibie MSZS odbyło się losowanie grup eliminacyjnych.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego