IMS
Nasi sponsorzy
    • wtorek 28.02.2017
Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców - IMS

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 34 w Łodzi zostały Mistrzyniami  Województwa. W finale, który obył się 22 lutego w Tomaszowie Mazowieckim  nie miały sobie równych. Dziewczęta z SP 34 wygrały wszystkie mecze nie  tracąc nawet jednego seta.

Wyniki:
SP 34 Łódź - SP 10 Tomaszów Maz.    2-0
SP 34 Łódź - SP 5 Konstantynów Ł.     2-0
finał:
SP 34 Łódź - SP Rawa Mazowiecka   2-0

skład zespołu:
Oliwia Ciechulska, Emilia Stachura, Gabriela Wiśnik, Natalia  Hankiewicz, Natalia Królak, Alicja Czernek, Laura Podkówka, Iga Glińska,  Julia Małecka, Natalia Berlińska.
opiekunem zespołu był p. Marcin Sapiński

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 56 w Łodzi zostali Vicemistrzami Wojeówdztwa. W fazie grupowej turnieju wygrali wszystkie mecze, w finale ulegli dopiero po zacięty meczu zespołowi z Tomaszowa Mazowieckiego.

Wyniki:
SP 56 - SP Żychlin 2:0
SP 56 - SP Ozorków 2:0

Finał:
SP 56 - SP Tomaszów Mazowiecki 1:2

Adam Rajchelt, Oliwier Pakos, Igor  Zwoliński, Dawid Walenciak, Piotr Modrzejewski, Krzysztof Budziewski,  Mateusz Piechocki, Jakub Szczepański, Alan Kropidłowski, Jakub Królick
opiekunem zespołu był p. Krzysztof Domagała

• niedziela 19.02.2017
Mistrzostwa Łodzi w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców - IMS

W dniu 13 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 56 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce siatkowej chłopców. W Turnieju finałowym brały udział drużyny z SP nr 42, SP nr 56, SP nr 91 oraz SP nr 164.

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi Zespół Szkoły Podstawowej nr 56 w  składzie: Krzysztof Budziejewski, Alan Kropidłowski, Jakub Królicki,  Piotr Modrzejewski, Oliwier Pakos, Mateusz Piechocki, Adam Rajchelt,  Jakub Szczepański, Dawid Walenciak, Igor Zwoliński; nauczyciel – mgr Krzysztof Domagała, dyrektor Szkoły – mgr Włodzimierz Kurek.
Kolejne miejsca:  II – Szkoła Podstawowa nr 91,
III – Szkoła Podstawowa nr 42,
IV – Szkoła Podstawowa nr 164.

W dniu 14 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 56 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt. W Turnieju finałowym brały udział drużyny z SP nr 34, SP nr 48, SP nr 56 oraz SP nr 91.

I miejsce oraz tytuł Mistrzyń Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr  34 w składzie: Natalia Berlińska, Oliwia Ciechulska, Alicja Czernek,  Iga Glińska, Natalia Hankiewicz, Julia Małecka, Sandra Piotrowska, Laura  Podkówka, Emilia Stachura, Gabriela Wiśnik; nauczyciel – mgr Marcin Sapiński; dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.
Kolejne miejsca:  II – Szkoła Podstawowa nr 56