Szkoły Specjalne - MSZS

Przejdź do treści

Menu główne:

Szkoły Specjalne

Szkoły Specjalne
Nasi sponsorzy

    • wtorek 13.06.2017
Integracyjna Olimpiada Lekkoatleyczna Szkolnictwa Specjalnego

W dniu 7 czerwca 2017 na stadionie AZS Łódź po raz kolejny odbyła się Integracyjna Olimpiada Lekkoatletyczna Szkolnictwa Specjalnego. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek ze wszystkich szkół i ośrodków specjalnych na terenie Łodzi. Konkurencje były podzielone na dwie grupy wiekowe : grupa młodsza (szkoła podstawowa i pierwsza klasa gimnazjum) oraz grupa starsza ( starsi gimnazjaliści i szkoły ponadgimnazjalne).

Uczestnicy zostali sklasyfikowani w dwóch grupach wiekowych:
Grupa młodsza – to dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i pierwszej klasy gimnazjum.
Grupa starsza – młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych oraz drugich i trzecich klas gimnazjum.
W grupie młodszej zawodnicy mierzyli swoich sił w następujących konkurencjach: bieg na 60m i 200m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz sztafeta 4x100m
W grupie starszej przeprowadzono konkurencje: bieg na 100m, 400m i 800m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz sztafeta 4x100m.

Klssyfikacja końcowa grupy młodszej
1. ZSS nr 7
2. ZSS nr 6
3. SOSW nr 6

Klasyfikacja końcowa grupy starszej
1. ZSZS nr 2
2. ZSS nr 7
3. ZSS nr 4

    • czwartek 18.05.2017
Mistrzostwa Łodzi w Pływaniu Szkół Specjalnych


W dniu 11 maja na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 190 w Łodzi zostały rozegrane zawody pływackie szkół specjalnych.

25 m stylem dowolnym dziewcząt (zespoły edukacyjno - terapeutyczne)
1. Aleksandra Cieślikiewicz
2. Oliwia Mizler
3. Aleksandra Karlikowska

25 m stylem dowolnym chłopcy (zespoły edukacyjno - terapeutyczne)
1. Konrad Chruścielewski
2. Julian Radzik
3. Kuba Kaźmieczak

Szkoły Podstawowe
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Ewelina Mikulska
2. Weronika Groman
3. Anna Zawiercian

25 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Ewelina Mikulska
2. Weronika Groman
3. Ewa Marszałek

25 m stylem dowolnym chłopców
1. Konrad Madej
2. Adrian Zarzycki
3. Marcin Wojciechowski

25 m stylem grzbietowym chłopców
1. Konrad Madej
2. Jakub Kołodziejczyk
3. Adrian Zarzycki

Gimnazja
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Patrycja Berczak
2. Anastazja Walczak
3. Marlena Skoczyńska

25 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Anastazja Walczak
2. Patrycja Berczak
3. Marlena Skoczyńska

25 m stylem dowolnym chłopców
1. Kamil Jadczak
2. Tomasz Lewandowski
3. Ireneusz Suwa

25 m stylem grzbietowym chłopców
1. Kamil Jadczak
2. Tomasz Lewandowski
3. Krzysztof Drwalewski

Szkoły Ponadgimnazjalne
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Aleksandra Sułkowska
2. Barbara Zajączkowska
3. Anna Raczyńska

25 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Aleksandra Sułkowska
2. Anna Madej
3. Ewa Marszałek

25 m stylem dowolnym chłopców
1. Paweł Szewczyk
2. Michał Pietera
3. Konrad Milczarek

25 m stylem grzbietowym chłopców
1. Paweł Szewczyk
2. Michał Pietera
3. Krzysztof Kaczmarek

Sztafety 4x25m
1. SOSW nr 1
2. ZSS nr 4
3. ZSS nr 7

Zabawy w wodzie
Bieg po płytkiej wodzie dziewcząt:
1. Paulina Gawrońska
2. Barbara Zajączkowska
3. Karolina Nowosielska

Wyławianie krążków dziewczęta:
1. Anastazja Świderska
2. Oliwia Mizler
3. Barbara Zajączkowska

Bieg po płytkiej wodzie chłopców:
1. Michał Szpak
2. Sylwester Turski
3. Mateusz Szymachniak

Wyławianie krążków chłopcy:
1. Mateusz Szymachniak
2. Sylwester Turski
3. Wiktor Pilc

W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajął SOSW nr 1, II ZSS nr 4, III ZSS nr 7
    • niedziela 18.12.2016
Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Stołowym klas terapeutycznych, podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Klasyfikacja końcowa drużynowa klas terapeutycznych:
I m – ZSS nr 5
II m – ZSS nr 3
III m – ZSS z Konstantynowa
IV m – ZSS nr 2

Klasyfikacja końcowa drużynowa:
Szkoły Podstawowe:
Im – ZSS nr 2
II – ZSS nr 5
III – ZSS nr 7
IV – ZSS nr 6
Gimnazja:
I m – Gim. – Koluszki
II m – Gim.- Krzywickiego
III m – Gim.- Plantowa
IV m – Gim. – Konstantynów
Ponadgimnazjalne:
I m – Siedlecka
II m – Al. Dywizji
III m – Zgierz
  • niedziela 18.12.2016
XVIII Turniej w unihokeja "O złoty krążek" klas terapeutycznych


Klasyfikacja końcowa:
I m – WTZ Plantowa
II m – ZSS z Koluszek
III m – ZSS nr 6
IV m – ZSS Plantowa

    • środa 12.10.2016
Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

 
W kategorii Szkoła Podstawowa:
 
Dziewczęta 1 miejsce SOSW nr 4
 
                   2 miejsce ZSS nr 7
 
                   3 miejsce ZSS nr4

 
Chłopcy      1 miejsce  ZSS nr 7
 
                   2 miejsce SOSW nr4
 
                   3 miejsce ZSS nr 4


 
                   Gimnazjum:
 
Dziewczęta 1 miejsce ZSS nr 6
 
                   2 miejsce ZSS nr 5
 
                   3 miejsce ZSS nr4

 
Chłopcy      1 miejsce  ZSS nr 7
 
                   2 miejsce ZSS  nr4
 
                   3 miejsce SOSW nr 4


 
                   Szkoła zawodowa;
 
Dziewczęta 1 miejsce ZSS nr 7
 
                   2 miejsce SOSW nr 4
 
                   3 miejsce ZSS nr6

 
Chłopcy      1 miejsce  ZSZ nr 2
 
                   2 miejsce SOSW nr4
 
                   3 miejsce SOSW nr 4
 
 
Młodzież z grup terapeutycznych
 
1.Marciniak
 
2.Materka
 
3.Szejna
 
4.Łęgowiak
 
5. Romański
 
6.Radzik
 
7.Cieślikowska
 
8. Grochowiak
 
9.Porczyński
 
10.Górecki.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego