IMS
Nasi sponsorzy
    • poniedziałek 05.12.2016
Mistrzostwa Łodzi w Unihokeju - IMS

W dniu 1 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców. W Turnieju finałowym brały udział drużyny z SP nr 4, SP nr 6, SP nr 19, SP nr 41, SP nr 55, SP nr 113, SP 174 oraz SP nr 202

8. Szkoła Podstawowa nr 113
I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 19 w składzie: Kacper Bednarek, Kacper Błaszczyk, Jakub Brzóska, Mikołaj Grzybowski, Hubert Kowalczyk, Artur Kuliński, Adam Kuropatfiński, Jgor Lambrecht, Jakub Pietrzak, Antoni Predel, Alan Sosnowski; nauczyciele – mgr Łukasz Lawniczek; dyrektor Szkoły – mgr Krzysztof Chmiel.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 19 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Sieradzu, który odbędzie się w dn. 8 grudnia.

• niedziela 27.11.2016

W dniu 24.11.2016r zakończyły się eliminacje IMS w unihokeju chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 25 szkół, a mecze rozegrało 13 szkół.
Do finału awansowało 8 szkół w tym 6 zwycięzców grup i dwie zakwalifikowane przez organizatorów (szkoły te nie przegrały żadnego meczu).
Awans wywalczyły: SP nr 41, 113, 19, 174, 202 i 4 oraz SP nr 6 i 55.
Finał odbędzie się w dniu 1.12.2016r. o godz. 9.00 w SP nr 6 przy ul. Kusocińskiego 116 na dwóch salach jednocześnie.

• wtorek 18.10.2016
Mistrzostwa Łodzi w Unihokeju Chłopców - IMS

W dniu 7 października w siedzibe Miejskigo Szkolnego Związku Sportowego odbyło się losowanie grup eliminacyjnych. Zgłoszone szkoły zostały podzielona na 6 grup. Finał zaplanowany jest na 1 grudnia.